Neobičan prizor ispred zgrade u Šenoinoj 12 ovih dana privlači poglede prolaznika zagrebačkog centra. Poštanski sandučići, inače u haustorima stambenih zgrada, pojavili su se na pročelju ove zgrade u blizini Tomislavca.
Poštanski sandučići trenutačno su pričvršćeni na daske i naslonjeni na zgradu, vjerojatno zbog konstrukcijske obnove koja je, prema informacijama s web-stranice Ministarstva prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine, u tijeku.
Većina stanara ove zgrade dobila je u travnju prošle godine financijsku pomoć za stambeno zbrinjavanje dok traje obnova zbog koje su, po svemu sudeći, sandučići privremeno “izbačeni” iz haustora.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....