U prometnoj nesreći koja se dogodila u četvrtak oko 17.20 sati na Aleji grada Bologne ozlijeđene su dvije osobe, javlja 24 sata. U sudaru su sudjelovala četiri vozila. HRT Radio Sljeme je objavilo i snimku nesreće.
Prema informacijama Policijske uprave zagrebačke, jedna ozlijeđena osoba prevezena je u KBC Zagreb, dok je druga zbrinuta u KBC-u Sestre milosrdnice.
Zbog nesreće je na tom dijelu ceste obustavljen promet. Kako javljaju građani, a potvrđuju i podaci s Google karata, na tom području stvaraju se velike prometne gužve.
Oglasio se i ZET.
- Zbog sudara drugih sudionika prometa na Aleji Bolonje, linije 172 i 176 u oba smjera prometuju otežano uz kašnjenja, kažu iz ZET-a.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....