Još dva tjedna dijeli nas od koncerta Marka Perkovića Thompsona na zagrebačkom Hipodromu na kojem se očekuje da će doći pola milijuna njegovih obožavatelja.
Gost Dnevnika Nove TV bio je Zdravko Barišić, Thompsonov menadžer koji je s reporterom Dnevnika Nove TV razgovarao o organizaciji ovog velikog koncerta.
U četvrtak je puštena aplikacija koja bi posjetiteljima na koncertu trebala olakšati snalaženje.
- Permanentno se ljudi prijavljuju. Ovo je nešto novo u ovoj svijetu biznisa. Mislim da se brojka ljudi koji su skinuli aplikaciju vrti oko 150 do 200 tisuća, rekao je Barišić.
Thompsonov menadžer komentirao je negodovanje stanovnika zagrebačkog naselja Kajzerica zbog zatvaranja ceste uz Hipodrom.
- Razumijem i suosjećam s njima, ali ih molim za strpljenje. Zatvorena je ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....