SANACIJA OD 14 MILIJUNA

Tomašević otvorio radove na Domovinskom mostu: ‘Trajat će 6 mjeseci, građane molim za strpljenje‘

U tijeku su ili u pripremi radovi i na drugim mostovima jer je bitno da su mostovi u dobrom stanju, da su sigurni i kvalitetni
Tomislav Tomašević sa suradnicima
 Darko Tomas/Cropix
U tijeku su ili u pripremi radovi i na drugim mostovima jer je bitno da su mostovi u dobrom stanju, da su sigurni i kvalitetni

U ponedjeljak su počeli radovi na uređenju Domovinskog mosta u Zagrebu, koji će se izvoditi temeljem Projekta sanacije, a gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević istaknuo je da će radovi trajati šest mjeseci, a njihova je vrijednost oko 14 milijuna kuna bez PDV-a.

"Radi se o nešto manje od 900 metara i u jednom i u drugom smjeru. Radit će se sljedećih šest mjeseci i bit će cijelo vrijeme zatvorene dvije trake kolnika, znači jedna u svakom smjeru, međutim uvijek će biti prohodan prolaz za pješake i bicikliste, barem na jednoj strani mosta. To će trajati šest mjeseci", izjavio je novinarima gradonačelnik Tomašević.

image
Domovinski most
Darko Tomas/Cropix

Zamolio je gra...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
25. studeni 2025 11:04