ZAGREB - "Fuck Off I Love You" redatelja i scenarista Anđela Jurkasa, najavljen kao "ljubavni film o ljubavi i posljedicama ljubavi koji ruši tabue i obara rekorde", od četvrtka je krenuo u redovitu distribuciju u hrvatskim kinima.
Riječ je o središnjem dijelu Jurkasove trilogije - nakon njegova debitantskog uratka "Zbog Tebe", a prije finalnog djela trilogije, komedije “Happy End”.
Kao i u svom prvijencu, "Zbog tebe" premijerno prikazanom prošle godine, te planiranom završnom trećem dijelu "Happy End", Jurkas se bavi temom ljubavi, a ovaj je put obrađuje u "kombinaciji komedije i drame s elementnima erotike, krimića i akcije, ali punoj feelgood momenta".
"Priča je to o muško ženskim odnosima, ljubavi i posljedicama ljubavi na putu do nalaženja savršene veze", ističe s...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....