OSTAO BEZ 13.000 EURA

Naš poznati kvizaš nastupio na Milijunašu, usred emisije do njega je došla njegova životna trenerica: ‘Možeš ti to...‘

Screenshot HRT

 Screenshot HRT
Otvorio je visoko pitanje za 34 000 eura, no nije znao odgovor i riskirao je
Otvorio je visoko pitanje za 34 000 eura, no nije znao odgovor i riskirao je

Prvo izdanje emisije "Tko želi biti milijunaš?" u 2025. godini otvorio je poznati kvizaš iz Splita Robert Lojpur koji je osebujnim nastupom, bez džokera na raspolaganju, stigao do visokog 13. pitanja!

Iako nije znao kojoj državi ime znači "otoci", odlučio je riskirati čime je pao s osvojenih 18.000 eura na 5.000 eura. Upoznali smo i Romana Tripala koji je na devetom pitanju vjerovao džokeru "zovi", pogriješio i završio kviz s osvojenih 150 eura, piše HRT.

Nastavljač iz prethodne emisije Robert Lojpur otvorio je ovotjedno izdanje kviza s osvojenih 1.000 eura i bez džokera na raspolaganju. No, sjajno je odigrao i točnim odgovorima na iduća četiri pitanja osvojio lijepih 18.000 eura!

Na devetom pitanju prisjetio se da je u engleskom nazivu jedne od američkih država "ii", što ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. siječanj 2026 21:26