VIŠE OD 60 FILMOVA

VIDEO: FRKA Distopijskom vizijom budućnosti bez filma najavljena intrigantna revija radova nastalih na zagrebačkoj ADU

 FRKA / YOUTUBE

Na Akademiji dramske umjetnosti ove se godine od 31. ožujka do 2. travnja održava dvanaesta FRKA – Filmska revija Kazališne akademije koja se svake dvije godine izmjenjuje s KRADU – Kazališnom revijom Akademije dramske umjetnosti.

Snimljen je i promotivni film koji će se premijerno prikazati na otvorenju FRKE, 31.3. u 20 sati na Akademiji dramske umjetnosti.

Revija je natjecateljskog karaktera, stvorena kao platforma koja studentima filmskih odsjeka omogućuje javno prikazivanje najboljih ostvarenja. Iako se na reviji prikazuju radovi studenata fimskih odsjeka, u stvaranju FRKE aktivno sudjeluju i studenti kazališnih odsjeka, kao i studenti Studija dizajna pri Arhitektonskom fakultetu koji su zaslužni za vizualni identitet.

...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 19:31