ČADEŽOVA TV KOLUMNA

Violončelistica se zgraža što ljudi na društvenim mrežama komentiraju njezin izgled. A što bi trebali? Violončelo?

Ana Rucner 

 Tonci Plazibat/Cropix
Kad jednom postaneš stalni gost na ekranima, s njih te može udaljiti jedino viša sila
Kad jednom postaneš stalni gost na ekranima, s njih te može udaljiti jedino viša sila

Portal Nove TV, a ne središnji Dnevnik, nanizao je više vijesti o našem sudioniku na Euroviziji kako on komentira američku političku scenu. Pripisao sam te gluparije u prošlom broju na pogrešnu adresu, odnosno pogrešan ekran, no iste kuće. Mea culpa.

Izbor sugovornika na našim televizijama uvijek je oskudan i uvijek sličan. Nema novih lica, a ako se i pojave, bilo da je riječ o politici, sportu ili estradi, brzo ih se potroši pa se fokus vrati na stare.

Naime, kad jednom postaneš stalni gost na ekranima, s njih te može udaljiti jedino viša sila. Najbolji primjer za to je Žarko Puhovski, politički komentator kojeg se poziva u studio povodom bilo koje teme, a on pritom uvijek djeluje kao da je sam osmislio i emisiju i pitanja i odgovore.

Nešto slično vrijedi i za estradu: ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. studeni 2025 10:48