Virus indie-rocka, zahvaljujući i poplavi inozemnih koncerata iz tog “sektora” u kojima sustavno uživamo posljednjih desetak godina, ali i brojnim drugim, domaćim faktorima, “inficirao” je hrvatsku glazbenu scenu. Toj “infekciji” valja se radovati pa nema ništa sumnjivo niti u tome što je najveća hrvatska i regionalna diskografska kuća Croatia Records, pravna sljednica Jugotona, objavila indie-kompilaciju “Tragovi” kojom pokušava predstaviti niz novijih i manje poznatih, ali i donekle etabliranih imena koja se ipak mogu, unatoč nekim stilskim razlikama, svrstati pod zajednički “indie” nazivnik. Ako će to pomoći proboju barem nekih od okupljenih izvođača, nitko sretniji od potpisnika ovih redaka jer nasušno nam treba neki “novi novi val”. Realno, hrvatska glazbena scena počela je posljed...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....