BRUTALNO SIROVO

Poznati glumac u Splitu: ‘Sve priče, gadosti koje ljudi šire o meni, nisu ništa prema mojoj istini. Ona je još i gora, strašnija‘

Publika je s velikim zanimanjem pratila Štukanovo svjedočenje o životu, borbi s traumama i ovisnostima o heroinu, alkoholu, švercanju, ”dilanju”

 Nikola Brboleza/Cropix
‘Nakon 30 napisanih strana, shvatio sam da želim pisati i nastaviti zbog svoje kćeri. Želim da zna sve o svome ocu, jer mnogi djeca nikad ne doznaju sve o svojim roditeljima...‘ rekao je Feđa Štukan
‘Nakon 30 napisanih strana, shvatio sam da želim pisati i nastaviti zbog svoje kćeri. Želim da zna sve o svome ocu, jer mnogi djeca nikad ne doznaju sve o svojim roditeljima...‘ rekao je Feđa Štukan

U Gradskoj knjižnici Marka Marulića u Splitu održana promocija knjige "Blank", autobiografskog djela poznatog sarajevskog glumca i pisca Feđe Štukana, piše Slobodna Dalmacija. Promociju je moderirao ugledni književnik, novinar i kolumnist Boris Dežulović, čime je večer dodatno dobila na značaju i zanimljivosti.

"Duša ispovraćana na papiru, brutalno sirova, iskrena, kojoj ne treba književni uvodnik", opisao je Boris knjigu.

Atmosfera na promociji, piše Slobodna Dalmacija, bila je vrlo intimna, emotivna s dozom humora, publika je s velikim zanimanjem pratila Štukanovo svjedočenje o životu, borbi s traumama i ovisnostima o heroinu, alkoholu, švercanju, "dilanju" droge te procesu osobnog oporavka, koje su u detalje opisane u knjizi.

image

Feđa ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 08:53