Za kazneno djelo ‘ubijanje ili mučenje životinja’ varaždinska policija prijavila je 33-godišnjaka koji je prije desetak dana hladnim oružjem, navodno sjekirom, udario mačića.
Policija sumnjiči 33-godišnjaka da je mačku iskasapio 21. kolovoza oko 19 sati u Optujskoj ulici u Varaždinu, te je potom automobilom odvezao na obližnji poljski put.
Težina ozljede nije okvalificirana jer mačka nije pronađena na mjestu na kojem ju je ostavio osumnjičeni, kažu u policiji.
To nedjelo policiji je prijavila predsjednica Udruge za zaštitu životinja Spas Gordana Lacko, koju je nazvao svjedok i rekao joj da je s prozora stana vidio kako zaposlenik pizzerije na parkiralištu sjekirom ubija mačića.
Lokalni mediji objavili su kako je mačića, koji se našao u krugu ugostiteljskog objekta,...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....