- Ima li bolje kombinacije od sigurnosti na putu, međusobnog razumijevanja, novog prijateljstva te istovremene uštede na smještaju?, pitanje je koja je postavila Ena Jurić, jedna od 130 tisuća članica Facebook grupe “Host A Sister”.
“Host A Sister” ili “Ugosti sestru” globalna je zajednica stvorena od žena za žene koja se bazira na istoimenoj Facebook grupi u kojoj se žene odnosno "sestre" diljem svijeta tijekom svojih putovanja mogu povezati, podijeliti smještaj i stvoriti prijateljstva.
Facebook grupa, osnovana 2019. godine, danas broji približno 130 tisuća članica iz cijelog svijeta, a članica grupe Ena Jurić, 26-godišnja djevojka iz Gunje je kako sama kaže “neizlječiva putnica”:
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....