Plažni redari na Mallorci napokon su se uhvatili u koštac s problemom koji muči i Hrvatsku: rezerviranje mjesta na plaži ostavljanjem ručnika i šlapa.
Na društvenim mrežama pojavila se snimka iz Viva resorta na tom španjolskom otoku na kojoj se vidi kako redar obilazi ležaljke na hotelskoj plaži i uklanja sve ručnike i slične predmete koje su tu ostavili turisti kako bi si na taj način rezervirali mjesto na plaži, piše Daily Mail.
TikToker koji je snimio i objavio video, redare je nazvao ‘ručnik policijom‘, a na snimci se također vidi kako redar sve ručnike trpa u plastične vreće. Osim toga, redar ima i štopericu te mjeri koliko je vremena neka ležaljka rezervirana na ovaj način. Ako stvari stoje dulje od pola sata, redar ih miče i ležaljka je opet slobodna.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....