ŽELI IH CIJELI SVIJET

Ovo je jedna od rijetkih stvari u kojoj je Hrvatska među najboljima...

Hrvatske tvrtke učili smo što je to Facebook, a sad nas želi cijeli svijet
Hrvatske tvrtke učili smo što je to Facebook, a sad nas želi cijeli svijet

ZAGREB - Daniel Ackermann je prije dvije godine s kolegom Tomislavom Grubišićem skupio nešto novca i zagazio u područje koje u to vrijeme nitko nije ni primjećivao, a riječ o oglašavanju na društvenim mrežama, ponajviše na Facebooku.

Od onda su u svojoj tvrtki i Studio zaposlili 17 ljudi, proširili biznis i napravili izrazito popularan servis drustvenimediji.com. Od danas su nakon osvajanja hrvatskog tržišta prisutni i u regiji, odnosno Sloveniji, Srbiji, BiH, Makedoniji i Austriji sa servisom socialnumbers.com.

Iznenađujući uzlet

Konačni cilj je naravno da postanu globalna agencija koja se bavi oglašavanjem na društvenim medijima, s obzirom na to da se u svijetu trenutno tek jedna ili dvije agencije ozbiljnije bave tim poslom.

- U Hrvatskoj smo do sada dobili oko 50 top...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 21:04