Informativna emisija na jednoj švedskoj komercijalnoj televiziji dobila je neočekivanu pozadinu. Naime, čitavih 10 minuta dok je novinarka vodila ozbiljan razgovor o političkoj situaciji u ratom razorenoj Siriji, iza njenih leđa, na jednom od redakcijskih ekrana, odvijala se radnja tvrdokornog porno filma.
Ovaj je slučaj šokirao tamošnje gledateljstvo, no velik dio svijeta ovom se incidentu samo dobro nasmijao. U režiji nisu primjetili što se događa punih deset minuta!
Do incidenta je pretpostavljamo došlo jer se u vlasništvu iste kuće nalazi i nekoliko filmskih kanala na čijem se noćnom repertoaru nalaze i porno filmovi.
- Taj film nitko u redakciji nije gledao. Jednostavno je došlo do greške koja se neće i ne smije više ponoviti, poručio je urednik Andreas Haglind.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....