Na male ekrane vraća se popularni sportsko-zabavni TV reality show „Utakmica života“ i uskoro kreće s prikazivanjem nove sezone! Projekt je započeo prijavama, a prijavili su se nogometaši koji nemaju potpisan ugovor s klubom, u dobi od 18 do 25 godina.
Selekcija se održala na nogometnom terenu uz stadion Maksimir, a najboljih 30 kandidata koji su prošli selekciju ušli su u pripremni kamp u Zagrebu te imaju priliku trenirati pod vodstvom nogometnih legendi na čijem čelu je glavni trener Tomislav Ivković. Stručni stožer, uz glavnog trenera Ivkovića, ove godine čine pomoćni treneri Vladimir Balagović i Oelilton Araujo Santos, svima u Hrvatskoj poznat kao Etto, kondicijska trenerica Petra Mandić i trener vratara Mario Jozić.
Igrači i stožer smješteni su u hotelu Aristos**** do 6. lipnja kada najbolji kandidati na stadionu Maksimir igraju finalnu utakmicu s U-20 reprezentacijom Hrvatske. Nakon finalne utakmice stručni stožer bira pobjednika „Utakmice života“ te on potpisuje jednogodišnji ugovor s GNK Dinamo Zagreb u vrijednosti od 13.500,00 eura i time zaokružuje svoju utakmicu života i dobiva priliku za novi napredak u karijeri.
Ovaj zanimljivi TV format predstavlja rezultat želje da se talentiranim nogometnim nadama pruži šansa da ostvare svoje nogometne snove i sve to pod budnim okom kamera, a zaljubljenicima u nogomet i svim ostalim ljudima koji žele gledati pozitivne i poticajne priče pruži uzbuđenje, napetost i zabava. Tko će biti najbolji igrač i postati prvoligaš s potpisanim ugovorom na godinu dana, kako se ponašaju u profesionalnim uvjetima, što ih motivira i koliko daleko su spremni ići za pobjedu saznat ćemo na kraju reality show-a. Novu sezonu „Utakmice života“ možete pratiti od utorka, 30. svibnja u 18.15 sati na RTL2.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....