Svečano otvoren STOP SHOP Ivanec

 STOP SHOP

Koncertom Minee i bogatim programom proslavljen dolazak nove shopping destinacije

Ivanec je dobio novo mjesto susreta i obiteljske kupovine – STOP SHOP Ivanec, drugi maloprodajni park ovog međunarodnog brenda u Varaždinskoj županiji i ukupno osamnaesti u Hrvatskoj. Ova investicija donosi moderan koncept trgovine u srcu Ivanca, omogućujući građanima i posjetiteljima iz okolice pristup širokoj ponudi domaćih i međunarodnih brendova, uz jednostavnu i brzu kupovinu u ugodnom okruženju.

image
STOP SHOP

Popularni brendovi na kućnome pragu

STOP SHOP Ivanec prostire se na 7.660 m² te posjetiteljima nudi prostrani parking s čak 368 parkirnih mjesta, što ga čini lako dostupnim iz svih dijelova grada i okolnih mjesta. Na adresi Ivanečko naselje 2/28, u novim trgovinama posjetitelji mogu pronaći sve što im je potrebno za sebe, svoje obitelji i domove – od namirnica i kućnih potrepština do odjeće, obuće, sportske opreme, elektronike, kozmetike i proizvoda za kućne ljubimce. Među zakupcima novog ivanečkog STOP SHOP-a tako su se našle trgovine kao što su Eurospin, JYSK, dm-drogerie markt, KiK, Sinsay, Deichmann, Vacom, Sport Vision, Mana Moda, ZOOCITY, Optika Anda, BGW-electronics i caffe bar Mystic.

image
STOP SHOP

Nova shopping destinacija u srcu Ivanca

Svečano otvorenje započelo je u podne uz plesne nastupe Plesnog kluba Ivančica i prigodne govore. Uzvanike, predstavnike zakupaca i lokalne zajednice pozdravio je gradonačelnik Ivanca Milorad Batinić, istaknuvši važnost ove investicije za gospodarski razvoj grada: „Otvorenje STOP SHOP-a u Ivancu veliko je postignuće za naš grad i njegove građane. Ovim maloprodajnim parkom dobivamo ne samo moderan trgovački centar, već i važno mjesto susreta, svakodnevne opskrbe i gospodarskog razvoja. Posebno sam ponosan što otvaranjem ovoga parka Ivanec nastavlja svoju dugu i jedinstvenu trgovačku tradiciju – upravo je ovdje 1956. godine otvoreno prvo samoposluživanje u Jugoistočnoj Europi, a 1963. i prva pokretna trgovina na principu samoposluživanja.“

image
STOP SHOP
image
STOP SHOP

O važnosti projekta govorio je i Joško Piteša, Country Manager Operations za Hrvatsku:

STOP SHOP maloprodajni parkovi razvijeni su s idejom pružanja jednostavne, dostupne i brze kupovine svim građanima, osobito u manjim i srednje velikim gradovima. Ivanec je idealna lokacija za ovakav koncept – izvrsno prometno povezan, gospodarski aktivan i s jasno izraženim potrebama lokalnog stanovništva. STOP SHOP Ivanec donosi bogat izbor brendova, udobnost i praktičnost kupovine, a vjerujemo da će vrlo brzo postati omiljeno odredište za brojne obitelji.“

image
STOP SHOP

Cjelodnevni program za sve uzraste uz spektakl za kraj otvorenja

Cjelodnevni program donio je brojne aktivnosti za sve generacije – animacije i radionice za djecu, mađioničarsku predstavu, promotivne akcije zakupaca i degustacije. Vrhunac dana bio je večernji koncert popularne pjevačice Minee, koji je privukao stotine posjetitelja na prostrani parking ispred novog STOP SHOP-a. Publika je pjevala uz legendarne hitove poput „Vrapci i komarci“, „Uberi ljubicu“ i „Good boy“, a atmosfera je podsjećala na pravi mali festival. „Vaša energija je nevjerojatna, hvala što ste ovaj dan učinili nezaboravnim,“ poručila je Minea oduševljenoj publici.

Stanovnici Ivanca i okolnih mjesta složni su kako će STOP SHOP Ivanec značajno olakšati svakodnevnu kupovinu, ali i obogatiti društveni život grada. „Odlično je što više ne moramo ići do Varaždina za većinu stvari. Ovdje sada imamo sve na jednom mjestu, a otvorenje je bilo prava mala fešta za cijelu obitelj,“ rekla je jedna od posjetiteljica.

image
STOP SHOP

STOP SHOP nastavlja ekspanziju na nacionalnoj razini

STOP SHOP maloprodajni parkovi već su dobro poznati u Hrvatskoj i pozicionirali su se kao praktična i prijateljska alternativa prenapučenim trgovačkim centrima. Uz Ivanec, STOP SHOP je prisutan i u sljedećim gradovima: Osijek, Našice, Valpovo, Ludbreg, Kaštel Sućurac, Velika Gorica, Gospić, Daruvar, Vinkovci, Labin, Pazin, Čakovec, Đakovo, Vukovar, Virovitica, Dugo Selo i Krapina, a već početkom listopada očekuje se otvorenje STOP SHOP-a u Novoj Gradiški.

Otvorenje STOP SHOP-a Ivanec pokazalo je kako maloprodajni parkovi mogu postati nova mjesta okupljanja lokalne zajednice, spajajući kupovinu, druženje i zabavu – i to u pristupačnom i ugodnom okruženju.

image
STOP SHOP
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
27. studeni 2025 07:11