Dvadeset godina karijere, bezbroj hitova, milijunski pregledi, generacije koje su odrastale na njihovim pjesmama – legendarna grupa CONNECT ove godine slavi dva desetljeća glazbene dominacije i to na način koji im i priliči – velikim koncertom 20. prosinca u Stil Event dvorani na zagrebačkom Velesajmu.
Od prvih dana i himni koje su obilježile 2000-e, poput „Prijateljska ljubav“, „Nebo“ i „Jebena“, do novijih megahitova koji su osvojili regiju – „Džek i Džoni“, „Lokacija“, „Dalmatinka“, „Geto djevojka“ i „Ove noći“ – Connect je utkan u povijest hrvatskog hip hopa i pop kulture. U karijeri su ostvarili brojne suradnje s najvećim regionalnim zvijezdama – Jelenom Rozgom, Majom Šuput, Cobyjem, Rastom, Milijem, Kukusom i mnogima drugima – uvijek pomičući granice žanrova i donoseći nešto novo na scenu.
Mašinko predstavlja novi singl i spot ‘Na ramenima divova‘ uoči velikog koncerta u klubu Boogaloo
Ove godine objavili su i svoj četvrti studijski album – “IV”, kojim su još jednom dokazali da su na vrhu regionalne glazbene scene. Jura Blažević i Ivan Dražić zasad ne žele otkrivati tko će im se pridružiti na pozornici, ali obećavaju pravi spektakl.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....