SHOW U LAS VEGASU

Fanovi u ekstazi, vratila se Celine Dion, i to na koncertu hrvatske zvijede: ‘Vi ste mi najveći san‘

Hauser ju je pokušao nagovoriti da nastupi s njim na pozornici, što je glazbenica pristojno odbila

Celine Dion

 Cyril Pecquenard/kcs Presse/profimedia/Cyril Pecquenard/kcs Presse/profimedia
Hauser ju je pokušao nagovoriti da nastupi s njim na pozornici, što je glazbenica pristojno odbila

Glazbena diva Celine Dion, koja se posljednjih nekoliko godina bori s dijagnozom ukočene osobe, vratila se pod svjetla pozornice u Las Vegasu i to zbog, ni manje ni više, nego Stjepana Hausera!

Ona je pojavila na njegovom ‘Rebel With A Cello‘ Showu u Wynnu, a čini se da je Hauser itekako bio svjestan svoje VIP gošće pa je odsvirao prepjev ‘My Heart Will Go On‘, pjesme koja je bila tema kultnog filma ‘Titanic‘ iz 1997., za koji je Dion snimila soundtrack.

Slavna je pjevačica dobila veliki pljesak i ovacije kad je stigla u dvoranu i dok je hodala do svog mjesta, a izvedba pjesme ‘My Heart Will Go On‘ posebno ju je dirnula. Svladana emocijama, Dion je nastavila mirno sjediti potpuno zadubljena u izvedbu na pozornici sve do samog kraja.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 14:18