POPULARNI KVIZ

I TARIK MU ČESTITAO Student (24) sjajnim nizom stigao do pozamašnog 'dežaparca'. Biste li vi znali odgovor na pitanje koje ga je zaustavilo?

 
 HRT
 

- Na vrhu stabla su najsočniji plodovi pa se nadam da ćete nešto ubrati i pojesti, rekao je Tarik predstavljajući "stablo" od 15 pitanja prvom "najbržem prstu" 10. izdanja kviza "Tko želi biti milijunaš?". Pritom, vjerojatno, nije niti slutio da će se 24-godišnji student Josip Buklijaš, rodom iz Vrgorca, na njega itekako visoko popeti, piše HRT.

Naime, student 5. godine Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu otvorio je 13. pitanje za 250.000 kuna!

Trebao je odgovoriti jesu li Hokkaido i Honshu, Honshu i Shikoku, Shikoku i Kyushu ili, pak, Kyushu i Okinawu otoci razdvojeni kanalom Tsugaru koji je preplivala Dina Levačić.

HRT

- Hokkaido je najsjeverniji otok, a Honshu najveći, istaknuo je natjecatelj dodavši da se sjeća i kako ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 09:32