Najveći zavodnik 90-ih Sandi Cenov, ovotjedni gost Dana De, ekipi emisije otvorio je dušu u zanimljivom video intervjuu.
Glazbeniku je živahno bilo već u maminom trbuhu, kakve veze ima policija i dolazak Sandija na svijet otkrivamo u showu.
Kao klinac često se selio, mama je ‘trbuhom za kruhom’ Sandija provela skoro svim regijama pa nam objašnjava kako je koji grad i mjesto utjecao na njega kao osobu.

Opisuje boravak u JNA i kakve je nepodopštine radio. Osim toga dotakli smo se i kazni koje je morao odrađivati zbog svog ponašanja.
Dance era obilježila je njegovo odrastanje i formiranje. Objasnio nam je i što znači izjava: ‘Bio sam zaljubljive prirode i puno sam se davao.’
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....