ZLOĆUDNA BOLEST

MUSTAFA NADAREVIĆ OTKRIO DA BOLUJE OD RAKA PLUĆA 'Ljudima poručujem da ne budu primitivni kao ja, da se ne plaše doktora. Važno je doći na vrijeme'

 
Mustafa Nadarević
 Marko Todorov / CROPIX
 

Glumac Mustafa Nadarević (76) otkrio je da boluje od raka pluća.

"Kad sam shvatio da je to dio života, da je bolest dio života, onda sam je prihvatio. Kad nešto prihvatiš s ljubavlju, onda se može pobijediti zloćudna bolest", rekao je za Media servis.

Svima koji pripadaju rizičnoj skupini, odnosno dugogodišnjim pušačima, poručio je da ne izbjegavaju odlaske na preglede.

"Mogu im poručiti da ne budu primitivni kao ja, da se plaše doktora. Meni je doktor još kao malom djetetu bio 'jao', od zubara nadalje, sve je bilo strašno. Dobro je da se ide na vrijeme na preglede, jer onda je izlječivost vrlo blizu", govori Nadarević.

Omiljenog Izeta u seriji 'Lud, zbunjen, normalan' bolest nije zaustavila. Trenutno radi punom parom jer se snimaju nove epizode.

...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 12:50