VRATIO SE U ZAGREB

TREĆA SREĆA OTOKARA LEVAJA Prije dvije godine oženio je svoju srednjoškolsku ljubav i otišao živjeti na Floridu: 'Glumac se svaki dan mora seksati'

 
 Biljana Blivajs / CROPIX
 

Pokojni glumac Zvonimir Rogoz znao je mlađima kolegama kroz nos govoriti: “Glumac se ne smije ženiti prije pedesete. I svaki dan jedanput seks i uvijek dekicu preko leđa da se ne prehladi. Rekao sam svojoj ženi, kad se razboljela, da ja imam prohtjeve i da ću dovesti služavku”. Ima nešto u tome što je u Rogoz rekao. Moj treći brak je miran, nema krike ni vike.

Nema djece, ni borbe za egzistenciju. Iz tog mira gledam na svoj život kao na film, i to bolji od onih u kojima sam igrao, priča glumac Otokar Levaj (75) koji se prije dvije godine oženio treći put, i to svojom srednjoškolskom ljubavi Dunjom, te otišao živjeti k njoj na Floridu. Ovih dana ponovno je u Zagrebu i ostat će u Hrvatskoj do sredine siječnja. Došao je zbog jedne TV serije, a završio u drugoj.

U ser...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
02. prosinac 2025 13:47