VRTLOG EMOCIJA

Pogledajte gdje je heroj Engleske završio nakon utakmice. Ovo je teško i za gledati

Engleski veznjak tješio je svoje suigrače, a na tribinama ga grlili djevojka Ashlyn Castro i otac Mark

Jude Bellingham 

 Juan Mabromata/Afp
Engleski veznjak tješio je svoje suigrače, a na tribinama ga grlili djevojka Ashlyn Castro i otac Mark

Neutješan je bio veznjak Engleske, 23-godišnji Jude Bellingham, nakon što je sinoć njegova reprezentacija izgubila od Argentine u polufinalu Svjetskog prvenstva.

image

Jude Bellingham

Patricia De Melo Moreira/Afp
image

Jude Bellingham i Harry Kane

Odd Andersen/Afp

VIDEO Kaos nakon utakmice, Bellingham opalio Argentinca po glavi, nastao potpuni rusvaj

Nakon završetka utakmice, u kojoj je Engleska vodila gotovo do samoga kraja, a onda je Argentina zabila dva pogotka u sedam minuta, Bellingham nije susprezao suze na travnjaku, dok je tješio i svoje suigrače. Teško mu je pao poraz te je ostao rukama prekrivajući suze dok su Argentinci slavili pobjedu oko njega.

image

Jude Bellingham

Odd Andersen/Afp

Ni nakon što su otišli u svlačionicu, njegovo se raspoloženje nije popravilo te je snimljen dok sjedi u trenirci na tribinama i plače, dok ga djevojka Ashlyn Castro pokušava utješiti, grleći ga i milujući ga po leđima. Igrač Real Madrida nosio je i šiltericu na glavi, sakrivajući tako svoje uplakano lice, a grlio ga je i otac Mark Bellingham.

Bila je to burna večer u Atlanti za mladog reprezentativca, koji je na ovom turniru postigao šest golova u sedam odigranih utakmica.

VIDEO: Procurila snimka koja otkriva pozadinu kaosa! Ovo je trenutak zbog kojeg je Bellingham dobio slom živaca

Osim što ga je pogodio poraz, Bellingham se našao usred incidenta nakon utakmice kada je Argentinca Valentina Barcu udario po zatiljku pa su se nastavili prepirati. Kasnije je procurila snimka koja pokazuje kako ga je Barca provocirao još dok je dvoboj trajao.

Engleska je vodila u drugom poluvremenu kada je Anthony Gordon postigao gol za 1:0, a onda su Argentinci pred sam kraj susreta preokrenuli utakmicu i zabili dva pogotka. Engleska će sada igrati za treće mjesto protiv Francuske u subotu, 18. srpnja, od 23 sata po našem vremenu.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
17. srpanj 2026 10:29