Cillian Murphy bio je na ekstremnoj dijeti kako bi se transformirao u znanstvenika J. Roberta Oppenheimera kojeg igra u filmu "Oppenheimer" redatelja Christophera Nolana.
- Bio je to monumentalan pothvat - otkrila je Emily Blunt, koja u filmu glumi njegovu suprugu Kitty - Jeo je jedan badem dnevno. Bio je sablasno mršav."
Film o fizičaru kojeg zovu ocem atomske bombe i koji je upravljao Laboratorijima američke vojske u Los Alamosu tijekom Drugog svjetskog rata u svjetska kina stiže 21. srpnja. Predviđaju mu sjajan uspjeh i nominacije za mnoge važne nagrade.
Nije Blunt prva progovorila o Murphyjevoj mršavosti - 47-godišnji irski glumac već je pričao o "ulaženju u ulogu" i transformacijama koje je spreman proći u svojem poslu.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....