OPASNO PRIJATELJSTVO

Epstein htio iskoristiti maloljetnice kako bi ucijenio princa Andrewa: ‘U šaci je imao cijelu kraljevsku obitelj‘

Dvojac se upoznao 1990-ih i ostali su prijatelji i nakon što je Epstein odslužio zatvorsku kaznu

Princ Edward

 Omega/Capital Pictures/Profimedia
Dvojac se upoznao 1990-ih i ostali su prijatelji i nakon što je Epstein odslužio zatvorsku kaznu

Zloglasni moćnik i seksualni prijestupnik Jeffrey Epstein htio je ucijeniti princa Andrewa kako bi mu pomogao da izbjegne kaznu, a u šaci je mogao imati i kraljicu, piše The Sun.

Tvrdnju je iznio Steven Hoffenberg, bivši poslovni suradnik multimilijunaša i pedofila Epsteina i prijatelj vojvode od Yorka.

Prijateljstvo kraljičina sina s Epsteinom našlo se pod lupom javnosti, a jedna od multimilijunaševih seksualnih robinja trenutno tuži kraljevsku obitelj. On je odlučno negirao bilo kakvu povezanost s Epsteinom te je snažno opovrgao navode iznesene u tužbi protiv njega.

Ne postoji nikakva sugestija da je Epstein imao bilo kakav kompromitirajući materijal kojim bi ucjenjivao Andrewa.

Njegov bivši poslovni suradnik Steven Hoffenberg sada je rekao Vanity Fairu da je Epstein planira...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
27. studeni 2025 15:15