PIRAT S KARIBA

FOTO: JOHNNY DEPP IZNENADIO MALIŠANE OBOLJELE OD RAKA Posjetio je male pacijente u Institutu Curie, bio je odjeven u kostim Jacka Sparrowa

 
 Profimedia, Pacific coast news
 

Kostimiran u Jacka Sparrowa, pirata s Kariba, američki glumac Johnny Depp iznenada je na radost pacijenata i medicinskog osoblja posjetio djecu oboljelu od raka koja se liječe u Institutu Curie u Parizu.

Zvijezda sage filmova o Piratima s Kariba na dječjom odjelu Instituta razgovarao je u četvrtak s malim pacijentima i fotografirao se i s njima i bolničkim osobljem kao što je već činio obilazeći bolnice u Vancouveru u Kanadi, Londonu ili Brisbaneu u Australiji.

"Dar koji je razveselio pacijente, obitelji, medicinsko osobe, liječnike i znanstvenike. Golemo hvala Johnnyju Deppu na njegovu vremenu, utjehi i energiji", napisao je Institut.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. prosinac 2025 13:18