
Glumica Emma Watson, najpoznatija po ulozi Hermione Granger u franšizi filmova o Harryju Potteru, ostala je bez vozačke dozvole na šest mjeseci. Zbog prebrze vožnje je, osim zabrane, dobila i pozamašnu novčanu kaznu.
Incident se dogodio 31. srpnja prošle godine. Tada je uhvaćena kako vozi 38 milja na sat (oko 61 km/h) u zoni gdje je ograničenje 30 milja na sat (oko 48 km/h). U vrijeme kada se incident dogodio, Emma je već imala devet kaznenih bodova, a sudac joj je sada dodao još tri.
Glumica, koja trenutačno studira na Oxfordu, mora platiti kaznu od otprilike 1200 eura. Kako prenosi BBC, Watson se nije pojavila na petominutnom ročištu, a njezin odvjetnik je rekao da bez problema može platiti kaznu.
Zvijezda ‘Harryja Pottera‘ uhvaćena kako ljubi misterioznog muškarca
Emma se proslavila 2001. godine u filmu "Harry Potter i kamen mudraca", u kojem je glumila uz Daniela Radcliffea i Ruperta Grinta. Ulogu Hermione je igrala u svih osam filmova, od kojih je posljednji izašao 2011. godine. Ostvarila je i uspješne uloge u filmovima "Beauty and the Beast", "The Bling Ring" i "The Perks of Being a Wallflower".
Posljednju ulogu odigrala je 2019. godine, u filmu "Little Women". Nakon toga se posvetila studiranju te od 2023. godine pohađa magisterij kreativnog pisanja na Sveučilištu u Oxfordu. Iste godine je pokrenula brend održivog džina sa svojim bratom.
Emma nije bila jedina glumica iz "Harryja Pottera" koja je isti dan zaradila kaznu na istom sudu. Kaznu je dobila i njezina kolegica Zoe Wanamaker koja je u franšizi utjelovila ulogu Madam Hooch.
Wanamaker je u kolovozu 2024. uhićena tijekom prebrze vožnje, a prije incidenta je već imala devet kaznenih bodova. Zbog toga je dobila istu novčanu kaznu kao i Emma te joj je na šest mjeseci zabranjena vožnja.
Komentari
2