VESELI TROJAC

Junak Real Madrida nakon velike pobjede partijao s mamom i curom: Nema tko se nije okrenuo za atraktivnim ženama

Svoju sreću odlučio je proslaviti u jednom madridskom restoranu

Rodrygo se zabavljao s djevojkom i mamom

Instagram/screenshot Marca Youtube

Brazilac Rodrygo uspio je u dvije minute s dva gola vratit Real Madrid u život u polufinalnoj utakmici Lige prvaka. Zbog njegovih je pogodaka došlo i do produžetka, a na kraju je Real pobijedio Manchester City rezultatom 3:1 i tako zaradio finale protiv Liverpoola.

Rodrigo je ušao u utakmicu u 68. minuti, a ova će dva gola zasigurno pamtiti cijeli život. Svoju sreću odlučio je proslaviti u jednom madridskom restoranu, gdje je stigao u pratnji obitelji, ali i atraktivne plavuše. Zbog toga su se mnogi okretali za njegovom djevojkom Luanom Atik Lopes i majkom Denise Goes.

Strani mediji pisali su da je on koncentriraniji na karijeru nego na ljubavni život, a nogometaš i njegova lijepa djevojka dugo su vremena skrivali svoju vezu.

22. travanj 2024 08:45