Pjevačica Taylor Swift i NFL zvijezda Travis Kelce neko su vrijeme držali svoje zaruke u tajnosti, doznaje Page Six. Izvor tvrdi da je Kelce zapravo zaprosio pjevačicu prije par tjedana, ali točan datum prosidbe trenutačno nije poznat.
Nije jasno je li se to dogodilo prije ili poslije nego što su snimili njezinu epizodu podcasta "New Heights", kojeg vodi s bratom Jasonom. Kelce je već tada imao kraću frizuru koju je prvi put pokazao krajem srpnja pa je teško odrediti jesu li se zaruke dogodile prije 13. kolovoza, kada je izašla epizoda podcasta, ili poslije.
Kelceova obitelj također je saznala za zaruke puno prije nego što je slavni par podijelio vijest s obožavateljima, a kako izvor tvrdi, svi su članovi obitelji sretni i oduševljeni što službeno primaju Swift u svoju obitelj.
A oduševljen je bio i američki predsjednik Donald Trump, što je iznenadilo mnoge jer je ranije javno govorio da mrzi pjevačicu. "Želim im puno sreće. On je sjajan igrač i mislim da je sjajan čovjek, a ona je izvanredna osoba. Želim im sve najbolje", izjavio je Trump.
Inače, Kelce i Swift izlaze još od ljeta 2023., nakon što je prvak Super Bowla u svom podcastu dao do znanja da želi upoznati Swift na njezinoj Eras turneji i predati joj svoj broj. Pjevačica je nedavno rekla da joj se Kelceova "divlja romantična gesta" činila poput filma Johna Hughesa iz ’80-ih.
Taylor Swift prvi put gostovala u podcastu svog dečka i odmah ‘bacila bombu‘ fanovima
"Bila je to tako divlja romantična gesta, kao: ‘Želim hodati s tobom!’ Ovaj tip nije dobio meet-and-greet i sad je to učinio problemom svih. To sam isprva mislila. Pomislila sam, ako ovaj tip nije lud, hm, što je veliko ako, ovo je zapravo ono o čemu pišem pjesme i što sam željela da mi se dogodi još otkako sam bila tinejdžerica", kazala je.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....