PRESUDILA ODVOJENOST

Prekid slavnog glazbenika i manekenke iznenadio sve, pa i njihova zlatnog retrivera Borisa i mačka Gregga

38-godišnjem glazbeniku i 27-godišnjoj manekenki presudila su njegova putovanja na Ibizu zbog kojih je često izbivao iz kuće

Calvin Harris i Aarika Wolf

 Backgrid/Backgrid Usa/Profimedia
38-godišnjem glazbeniku i 27-godišnjoj manekenki presudila su njegova putovanja na Ibizu zbog kojih je često izbivao iz kuće

Slavni DJ Calvin Harris prekinuo je sa svojom djevojkom Aarikom Wolf nakon četiri godine veze.

38-godišnjem glazbeniku i 27-godišnjoj manekenki presudila su Harrisova česta putovanja na Ibizu zbog kojih je često izbivao iz njihove kuće u SAD-u.

Izvor blizak paru otkrio je za The Sun da su ostali u prijateljskim odnosima. "Calvin je želio provesti više vremena daleko od SAD-a, na svojoj farmi na Ibizi, ali je Aarika bila u SAD-u. Pred njim je vrlo naporna godina s puno zakazanih nastupa što znači da će biti još više odsutan zbog čestih putovanja. Razgovarali su o svojoj zajedničkoj budućnosti i donijeli odluku da je bolje da prekinu. Iako je to jako tužno, oboje znaju da je tako najbolje", rekao je izvor.

Par je svoju vezu započeo 2014. godine nakon što su se upoznali na sn...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 23:20