KOLEGE O TINI TURNER

‘Riječi poput legendarna i ikona nerijetko se koriste bez stvarnog razloga, ali ona...‘

U razgovoru za Guardian u travnju rekla je da se ne boji starosti te da se nada da će ju svi pamtiti kao "kraljicu rocka"

Cvijeće ispred imanja Tine Turner

 Arnd Wiegmann/Afp
U razgovoru za Guardian u travnju rekla je da se ne boji starosti te da se nada da će ju svi pamtiti kao "kraljicu rocka"

Pjevačica Tina Turner, "kraljica rocka", umrla je "mirno" u srijedu u 83. godini nakon duge bolesti, priopćio je njezin agent.

Američka zvijezda, koja je stekla i švicarsko državljanstvo, umrla je u svom domu blizu Zuericha, dodaje se u priopćenju poslanom AFP-u.

Tijekom karijere koju je počela 1950-ih u Sjedinjenim Državama osvojila je osam Grammyja, američkih glazbenih nagrada.

"Svojom glazbom i neiscrpnom životnom snagom Tina Turner je oduševljavala milijune obožavatelja i nadahnjivala mlađe naraštaje glazbenika", ističe se u priopćenju.

U razgovoru za Guardian u travnju rekla je da se ne boji starosti te da se nada da će ju svi pamtiti kao "kraljicu rocka".

Ta joj se želja ispunila jer se taj naziv pojavljuje u mnogim komentarima u povodu njezine smrti.

Magic Johnson, je...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 07:37