POSVETA SINU

Ronaldo po prvi put zaigrao nakon gubitka sina: Pogledajte gestu koja je dirnula cijeli stadion

Navijači su također ustali i zapljeskali u čast Unitedovom broju 7 kada je sat otkucao sedmu minutu utakmice

Cristiano Ronaldo

Ian Kington/IKIMAGES/AFP

Nakon što je Cristianu Ronaldu i njegovoj partnerici Georgini Rodriguez početkom ovog tjedna preminuo novorođeni sin, Portugalac je danas prvi put zaigrao za svoju momčad Manchester United.

Odmah je postigao i gol, a nogometna zvijezda posvetila je svoj 100. gol u Premier ligi novorođenom sinu koji je tragično preminuo. Shrvani Portugalac tako je podignuo lijevu ruku u zrak i pokazao prema nebu nakon što je zabio protiv Arsenala.

Navijači su također ustali i zapljeskali u čast Unitedovom broju 7 kada je sat otkucao sedmu minutu utakmice. Ronaldu je ovo bio p16. ligaški gol ove sezone, a postao je i prvi igrač u povijesti koji je zabio 100 golova u visokom rangu engleskog nogometa te 100 golova u La Ligi. Ipak, United je na kraju izgubio od Arsenala i to rezultatom 1:3.

27. travanj 2024 10:16