Georgina Rodriguez, partnerica Cristiana Ronalda, bila je gošća na dodjeli nagrada ‘Joy Awards‘ u Saudijskoj Arabiji, a korisnicima interneta postala je predmet ismijavanja nakon što su svi mogli čuli kako govori engleski.
Naime, Georginu je kratko intervjuirala voditeljica na bini, a Rodriguez je u tih minutu i pol bila posve zbunjena, a čini se da ju je ‘pojela‘ i trema.
‘Bok! Jako sam sretna što sam ovdje. Moja obitelj i ja smo jako sretni. Ljudi su… Hvala na ljubavi. Sad moram ići, kazala je Georgina, očajnički željeći izbjeći daljnje davanje intervjua, no voditeljica ju je zaustavila i postavila još neka pitanja u vezi njezine odjeće. Blago rečeno, konstrukcije njezinih rečenica gotovo je nemoguće prevesti.
Kako se i moglo očekivati, društvene mreže prepl...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....