AUBREY JE PROGOVORILA

‘Seksala sam se s Donaldom Trumpom Jr. u WC-u gay kluba. On ih stalno omalovažava, a tamo mu je bilo skroz dobro!‘

Iako je to navodno bio njihov prvi fizički intimni kontakt, O‘Day tvrdi da su prije toga imali snažnu emocionalnu vezu

Aubrey O‘Day

 Instagram/Aubrey O‘day/
Iako je to navodno bio njihov prvi fizički intimni kontakt, O‘Day tvrdi da su prije toga imali snažnu emocionalnu vezu

Pjevačica Aubrey O’Day (39) tvrdi da je njezina afera s Donaldom Trumpom Jr., o kojoj se dugo pričalo, započela “u kupaonici gay kluba”.

Tijekom nedavnog pojavljivanja u podcastu “Mea Culpa” Michaela Cohena, 39-godišnjakinja se osvrnula na prvi put kad su ona i najstariji sin bivšeg američkog predsjednika Donalda Trumpa navodno imali seks.

“Vodila sam jedan gay klub i bio je to naš prvi zajednički izlazak - toliko me želio vidjeti - i rekla sam mu, ‘Pa, večeras ću biti u gay klubu‘. Dakle, Don se pojavio u gay klubu - a ja govorim o tome da je ovo jedna od najvećih gay zabava u New Yorku, to je veliki jebeni klub. Svi su bili u gaćicama ili čak ni u tome," ispričala je Aubrey, prenosi Page Six.

Dok je bivša zvijezda MTV-a mislila da "nema šanse" da se Trump (...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 18:24