Glumac Sean Penn stigao je u Ukrajinu gdje snima dokumentarac o ruskoj invaziji, piše Variety.
Ovaj Oscarom nagrađeni glumac i dugogodišnji humanitarni aktivistist pojavio se u četvrtak na konferenciji za novinare u predsjedničkom uredu u Kijevu, gdje je slušao vladine dužnosnike koji su govorili o krizi koju mnogi svjetski čelnici nazivaju najgorim sukobom u Europi od 1945. godine.
Penn je prethodno posjetio Ukrajinu u studenom 2021. radi istraživanja za film. Njegove posjete ukrajinskoj vojsci dokumentirala je njihova služba za odnose s javnošću, koja je tada objavila fotografije susreta na društvenim mrežama.
Penn je stigao u Kijev ranije ovog tjedna i sastao se s potpredsjednicom vlade Irinom Vereščuk, kao i lokalnim novinarima i pripadnicima vojske.
Ured ukrajinskog pre...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....