LAŽNI DOBROTVOR

VELIKA ŠKRTICA, A NE HUMANITARAC Procurili emailovi koji su raskrinkali Davida Beckhama: Nije dao ni novčića kako bi pomogao djeci diljem svijeta?!

 Instagram

Iako se David Beckham (41) u javnosti predstavlja kao veliki humanitarac, njegovi mailovi koji su procurili u javnost pokazuju kako je odbio potrošiti išta od svog novca kako bi pomogao djeci diljem svijeta.

Naime, jednom prilikom, nakon što ga je UNICEF-ova ambasadorica zamolila da ponudi najvišu svotu u humanitarnoj aukciji, slavni nogometaš je u mailu napisao: - To me razljutilo... Ne želim to učiniti i neću to učiniti s vlastitim novcem.

Drugi put obrušio se na direktora vlastite firme jer je za put na Filipine, gdje se trebao susresti s djecom stradalom u tajfunu, morao potrošiti svoj novac.

- Slažem se u potpunosti, da budem iskren, da me ovo ne bi trebalo išta koštati! - napisao je.

Beckham j...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 17:07