Holivudska ljepotica Eva Longoria Parker odlučila je zajedno sa suprugom, košarkašem San Antonio Spursa Tonyjem Parkerom, posjetiti Hrvatsku.
Atraktivna glumica, koja se proslavila ulogom vrckave Gabrielle Solis u američkoj hit-seriji “Očajne kućanice”, dolazi u Vodice kao posebna gošća poznatog kluba Hacienda gdje će 9. srpnja uživati u glazbenom nastupu svog supruga Tonyja.
Osim što je uspješni košarkaš u NBA ligi, Parker se u slobodno vrijeme bavi i glazbom, pa tako u Vodice stiže u ulozi MC-ja te će s hip-hop DJ-em Cut Killerom izvesti zajednički nastup pod nazivom “DJ Cut Killer i Tony Parker Show”.
Kako i pristoji njihovu zvjezdanom statusu, warm up duetu Parker-Killer odradit će jedan od najboljih hrvatskih hip-hop DJ-a Phat Phillie.
Iako se ne očekuje da će...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....