Nakon što su prije dva tjedna trijumfirali na Zlatnim globusima, Nicole Kidman (50) i Gary Oldman (59) u nedjelju su nagrađeni i na 24. dodjeli Screen Actors Guild Awards (SAG) u Los Angelesu.
Kidman je proglašena najboljom glumicom u kategoriji TV filma ili mini serije, i to zahvaljujući ulozi u hitu "Big Little Lies", a Oldman je ostvario najbolju ulogu kao Winston Churchill u povijesnoj drami "Prijelomni čas".
- Oduševljena sam i zahvalna što su žene iznad 40-e napokon priznate u svijetu glume. Ponosna sam što sam dio industrije koja je spremna za promjene - izjavila je vidno polaskana Nicole, jedva susprežući suze dok je primala nagradu. Iako je na dodjelu došla s gripom, Australka je, kao i uvijek, izgledala senzacionalno u brončanoj haljini modne kuće Armani.
Titula naj...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....