NAKON ISPADA

MERLY STREEP BRANI RUSSELLA CROWEA 'I ja sam pristala na ulogu vještice jer to odgovara mojim godinama'

 AFP

Meryl Streep ustala je u obranu Russella Crowea pošto je taj australski glumac izrekao kontroverzne tvrdnje da bi starije glumice u Hollywoodu morale naučiti ponašati se u skladu sa svojim godinama, a ne tražiti poslove koji bolje odgovaraju njihovim mlađim kolegicama, piše u četvrtak The Guardian.

Crowe je izazvao internetsku konsternaciju jer je progovorio protiv "žene koja u dobi od 40, 45, 48 i dalje želi glumiti nedužno djevojče i ne shvaća zašto je ne uzimaju za 21-godišnjakinju". Rekao je to u intervjuu objavljenom prije Božića.

No Meryl Streep koju je 50-godišnji Crowe spomenuo kao uspješnu stariju glumicu koja igra uloge "u skladu s dobi", kaže da se uglavnom slaže sa zvijezdom Gladijatora.

"Aha, Russell Crowe, drago mi je što ste me to pitali", rekla je Streep...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 09:51