BRITANSKI VODITELJ

PRVI INTERVJU S CLARKSONOM NAKON OTKAZA U 'TOP GEARU' 'Bila je to moja vlastita krivnja'

 Ronald Goršić/CROPIX

LONDON - Britanski voditelj Jeremy Clarkson kazao je u prvom intervjuu nakon izbacivanja s BBC-ija da je odlazak iz emisije "Top Gear" ostavio "veliku rupu" u njegovu životu koja se mora ispuniti.

Clarksona bi u emisiji mogao zamijeniti voditelj s radija BBC Chris Evans koji je s njim i napravio prvi intervju od napuštanja show programa.

Glasnogovornik BBC-ija kazao je kako Clarksonov ugovor s tom kućom nije obnovljen, ali time nije i zabranjeno njegovo pojavljivanje na BBC-iju.

Ispadanje iz Top Geara "moja je vlastita glupa krivnja", kazao je Clarkson koji je dobio otkaz zbog fizičkog napada na producenta emisije.

Clarkson je kazao i da ga nazivaju druge kuće koje žele preuzeti čitav Top Gear tim no dodao je da bi bio "glup da uskoči u tako nešto".

"Bio sam 27 godina na BBC-iju. Ka...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 12:49