UKLOPIO SE SKROZ

Lyon odigrao 'nulu', Lovren igrao 90 minuta

Hrvatski branič Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta za Lyon u ovom remiju (0-0), koji je vrlo vrijedan jer Toulouse je imao igrača više od 67. minute susreta
 Reuters

Nogometaši Lyona izvukli su neodlučeni ishod bez golova na gostovanju kod Toulousea u 23. kolu francuskog prvenstva. Od 67. minute su igrali bez isključenog Jeana Makouna.

Hrvatski branič Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta za goste, a zanimljivo je da ga je trener Claude Puel prvi put stavio na lijevu stranu u obrambenom redu. Bosansko-hercegovački veznjak Miralem Pjanić zaigrao je za Lyon od 76. minute, zamijenivši Lisandra Lopeza.

Lyon je unatoč tek jednom osvojenom bodu ostao na četvrtom mjestu, a to može zahvaliti St. Etienneu koji je s 3-0 deklasirao Monaco kojem je to prvi poraz u ovoj kalendarskoj godini u svim natjecanjima. Hrvatski nogometaši Jerko Leko i Dario Šimić nisu bili u kadru sastava iz Kneževine.