FRANCUSKA

Monaco gazi bez Falcaa, Lille može i s igračem manje

U 19. je minuti iz slobodnog udarca zabio Kolumbijac James Rodriguez, a minutu prije odmora je na 2-0 povećao Anthony Martial.

Nogometaši Monaca pobijedili su Rennes (2-0) u 15. kolu francuskog prvenstva i tako došli na dva boda zaostatka za vodećim PSG-om koji u nedjelju dočekuje Lyon.

I bez ozlijeđene najveće zvijezde Radamela Falcaa bogati je klub iz Kneževine pronašao put do pobjede na svome stadionu Louis II, a oba je pogotka postigao u prvom poluvremenu. U 19. je minuti iz slobodnog udarca zabio Kolumbijac James Rodriguez, a minutu prije odmora je na 2-0 povećao Anthony Martial.

Nesavladiv je na vratima Monaca ovom prilikom bio hrvatski reprezentativac Danijel Subašić.

U ranijoj je utakmici St. Etienne deklasirao Reims s 4-0 i probio se na peto mjesto.