ZAIGRAO I KOVAČIĆ

NEMA GORE SCENE ZA NAVIJAČE BARCELONE Modrić i društvo bili prvi u Španjolskoj samo dva sata!

Denis Doyle / Getty

Nogometaši Reala iz Madrida samo su par sati bili na vrhu ljestvice španjolskog prvenstva zahvaljujući minimalnoj 1-0 (0-0) pobjedi na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu u susretu 36. kola.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Gareth Bale preciznim udarcem glavom u 80. minuti susreta, a inicijator akcije iz koje je postignut gol bio je Luka Modrić.

Modrić je igrao do 85. minute kada ga je zamijenio drugi hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

Real je tom pobjedom zasjeo na vrh ljestvice sa 84 boda, dva više uz utakmicu više od Barcelone i Atletica.

Međutim, Atletico je u 18.15 sati na svom Vicente Calderonu ugostio Rayo Vallecano i pobijedio identičnim rezultatom kao i Real te zasjeo na prvo mjesto. Barcelona od 20.30 gostuje kod Betisa.