NOVI PORAZ LOKOMOTIVA

POGLEDAJTE KOMIČAN AUTOGOL ĆORLUKE KOJI JE POKOPAO LOKOMOTIV Hiddink konačno srušio Bilića

Lokomotiv je tako i dalje nisko, na 10. mjestu ljestvice. Ima jedanaest pobjeda, ali sada i isto toliko poraza. Sedam puta je Bilićeva momčad remizirala

U utakmici 29. kola Ruske lige Anži je u Mahačkali svladao moskovski Lokomotiv s 2:1, a autogol je postigao hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka.

Momčad Slavena Bilića je bolje otvorila utakmicu i povela u 34. minuti preko Samedova, no u 40. minuti Ćorluka je pogodio vlastitu mrežu. Pobjedu Anžiju, kojom je klub iz Dagestana osvojio treće mjesto, donio je Eto'o u 73. minuti. Darijo Krešić je bio na vratima Lokomotiva, koji je ostao 10. s 40 bodova.

Inače, dvoboj u Mahačkali se ipak igrao unatoč današnjem terorističkom napadu auto-bombama u glavnom gradu Dagestana u kojem je život izgubilo najmanje osam osoba.