SLAVLJE INTERA

VIDEO Juventus bez poraza 483 dana, Ante Vukušić uzdrmao vratnicu, Bologna iznenadila Romu

U susretu trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Genou 3:1 upisavši treću pobjedu na startu prvenstva. Golove za torinsku 'Staru damu' koja već 483 dana nije poražena, postigli su Giaccherini (61), Vučinić (78-11m) i Asamoah (84), dok je strijelac za Genou bio Immobile (18).

Treću pobjedu ostvario je i Lazio koji je u Veroni pobijedio Chievo 3:1. Strijelci za 'nebesko plave' bili su Hernanes (5,74) i Klose (38), a za domaćine Pellissier (83-11m). Maksimalnih devet bodova ima i Napoli koji je bez većih problema porazio Parmu 3:1.

Roma je protiv Bologne u Rimu vodila 2:0, no na koncu je izgubila 2:3. Strijelci za goste bili su Gilardino (72, 90) i Diamanti (73), a za Rimljane Florenzi (6), Lamela (16).

Pescara je kod kuće izgubila od Sampdorije 2:3 upisavši i treći poraz na startu prvenstva. Strijelci za goste bili su Maxi Lopez (31, 77) i Estigarribia (60), a za Pescaru Čelik (75) i Caprari (89). Bivši napadač Hajduka Ante Vukušić u šestoj minuti je uzdrmao vratnicu gostujućeg gola, a odličnu priliku imao je i u 21. minuti kada je pucao pored gola. Vukušić je igrao za Pescaru do 80. minute kada ga je zamijenio Elvis Abbruscato.

Torino - Inter 0:2

U posljednjem susretu trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na gostovanju pobijedio Torino 2:0 golovima Diega Milita (14) i Antonia Cassana (83).

Aktualni talijanski prvak Juventus je također slavio kao gost, pobijedio je u Genoi 3:1 upisavši treću pobjedu na startu prvenstva. Golove za torinsku 'Staru damu' koja već 483 dana nije poražena, postigli su Giaccherini (61), Vučinić (78-11m) i Asamoah (84), dok je strijelac za Genou bio Immobile (18).

Na ljestvici vode Juventus, Lazio i Napoli sa po devet bodova.

REZULTATI:

Torino - Inter 0:2 (Milito 14, Cassano 83)

Genoa - Juventus 1:3 (Immobile 18 / Giaccherini 61, Vučinić 78-11m, Asamoah 84)

Siena - Udinese 2:2 (Calaio 70, Za Eduardo 77-11m / Basta 3, Di Natale 5)

Roma - Bologna 2:3 (Florenzi 6, Lamela 16 / Gilardino 72, 90, Diamanti 73)

Fiorentina - Catanija 2:0 (Jovetić 43, Toni 65)

Pescara - Sampdoria 2:3 (Čelik 75, Caprari 89 / Maxi Lopez 31, 77, Estigarribia 60)

Napoli - Parma 3:1 (Cavani 3-11m, Pandev 39, Insigne 77 / Parolo 44)

Chievo - Lazio 1:3 (Pellissier 83-11m / Hernanes 5,74, Miroslav Klose 38)