NEVIĐENA DOMINACIJA

VIDEO Mario Mandžukić s klupe gledao rapsodiju Bayerna, Pavlović prebio Robbena i Riberyja!

Hannover je s 5-1 ''razbio'' HSV koji je propustio priliku približiti se četvrtoplasiranom Eintrachtu samo na bod. Milan Badelj je odigrao cijelu utakmicu za goste

U 23. kolu nogometnog prvenstva Njemačke vodeći Bayern nastavio je svoj pobjednički niz, na domaćem terenu je "pregazio" Werder iz Bremena sa 6-1, s tim da se vodeći strijelac Bundeslige Mario Mandžukić odmarao na klupi za pričuve.

Pogotke za Bayern postigli su Robben (25), Javi Martínez (29), Gebre Selassie (49-autogol), Mario Gómez (51, 89) i Ribéry (86), dok je striejlac za Werder bio De Bruyne (58).

Mateo Pavlović, bivši stoper Zagreba koji je ove zime došao u Werder, debitirao je za svoju novu momčad odigravši drugo poluvrijeme. Nije se baš proslavio, dobio je žuti karton zbog teškog prekršaja na Robbenu, a nekoliko minuta kasnije na travnjak je 'složio' i Riberyja.

Mainz i Wolfsburg su remizirali, bilo je 1-1. Mainz je poveo u 5. minuti golom Zimlinga, a poravnao je Naldo u 15. Ivica Olić je igrao za Wolfsburg do 34. minute. Naime, budući da je stoper Madlung četiri minute ranije dobio crveni karton, trener Dieter Hecking morao je izvaditi Olića i uvesti stopera Kjaera. Ivan Perišić je ušao u igru 87. minuti

Hannover je kod kuće uvjerljivo pobijedio Hamburger sa 5-1, a Milan Badelj je odigrao za HSV cijelu utakmicu, s tim da je u 63. minuti namjestio šansu Beisteru, ali je njegov udarac bio blokiran.

Bundesliga, 23. kolo:

Bayern - Werder 4-1 (Robben 25, Martinez 29, Gebre Selassie 49-ag, Gomez 51, 89, Ribery 86 / De Bruyne 58)

Hannover - HSV 5-1 (Diouf 7, Huszti 39 - 11m, Ya Konan 45, 68, Abdellaoue 85 / Van der Vaart 13 - 11m)

Augsburg - Hoffenheim 2-1 (Ji 45, Mölders 79 / De Camargo 90)

Mainz - Wolfsburg 1-1 (Zimling 5 / Naldo 15)

Stuttgart - Nürnberg 1-1 (Traore 51 / Feulner 77)

Schalke - Fortuna Düsseldorf 2-1 (Matip 29, 81 / Bellinghausen 56)

1. Bayern 23 19 3 1 63-8 60

2. Borussia D. 22 12 6 4 50-26 42

3. Bayer 22 12 5 5 43-30 41

4. Eintracht 23 11 5 7 38-34 38