USPJEH U TURSKOJ

Stolnotenisačice Dr. Časla prvakinje Mediterana

Facebook

Na klupskom nadmetanju, Mediteranskom kupu koji se odigrao proteklog vikenda u Istanbulu, stolnotenisačice Dr. Časla osvojile su prvo mjesto, dok su muške im kolege iz istog kluba bili drugi.

U finalu su djevojke pobijedile portugalske prvakinje Grupo Desportivo 3:2. Po bod su osvojile Sunčica Vugrinec, Ivana Tubikanec i Ivana Malobabić, dok je za Portugalke dva boda osvojila Kang Mi Soon.

U polufinalu je Dr. Časl bio bolji os slovenskog Fužinara 3:2.

Tada je dva boda za Zagrepčanke osvojila Ivana Malobabić pobjedama nad Fajmut i Kasabovom, dok je treći pridodala Vugrinec pobjedom nad Kasabovom.

U kvalifikacijama su ‘doktorice’ bila bolja od albanske Teute 3:0 i sarajevske Aladže, također 3:0.

Muškarci iz Dr. Časla su u finalu izgubili od portugalskog Toledosa 3:1. Jedini bod za Zagrepčane je osvojio je Tomislav Japec, dok je Jia Zeng izgubio dva susreta, a Tomislav Kolarek jedan. U polufinalu je Dr.Časl bio bolji od Krke iz Novog Mesta 3:0. U kvalifikacijama su Zagrepčani pobijedio Banat iz Zrenjanina u Srbiji 3:1, te albanski Studentia 3:0.

03. svibanj 2024 06:01