SRETAN ISHOD

DETALJI POTRAGE ZA MALOM ANAMARIJOM Cijelu su je noć čuvala dva psa u vinogradu, našli je vatrogasci: 'Nasmijala se kad nas je ugledala'

'Nismo vidjeli kad je Anamarija izašla iz dvorišta, najvažnije je da je živa i zdrava', kaže presretni otac
 HGSS, Danijela Peracic / CROPIX
'Nismo vidjeli kad je Anamarija izašla iz dvorišta, najvažnije je da je živa i zdrava', kaže presretni otac

Silvano Smoković, predsjednik Dobrovoljnog vatrogasnog društva Pićan, male općine između Pazina i Labina u Istri, u noći s utorka na srijedu dvaput je s kolegom Mladenom Kikovićem prolazio područjem malog, zabačenog vinograda oko 300 metara od Gračišća, no nisu primijetili ništa.

U ranim jutarnjim satima nazvao je mještanin koji živi u blizini spomenutog vinograda. Rekao je da je oko pet i pol ujutro čuo lavež psa na tom području.

Smoković i Kiković odmah su se vratili na taj dio terena kako bi provjerili dojavu. Oko 7.40 sati ugledali su Anamariju Zović, djevojčicu koja će 10. studenoga napuniti četiri godine i čiji je nestanak u utorak navečer na noge digao cijeli pićanski kraj i širu okolicu.

- Bila je budna, stajala je u vinogradu, uplakana. Fizički i psihič...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 02:18