SUKOBI NA PEŠČENICI

Dvojica muškaraca brutalno pretučeni: Jednog istukli na radnom mjestu, drugog u kafiću

Iz PU zagrebačke kažu da istražuju sve okolnosti sukoba koji su se dogodili na Borongajskoj cesti te Ulici Donje Svetice

Ilustracija

 Vlado Kos/Cropix
Iz PU zagrebačke kažu da istražuju sve okolnosti sukoba koji su se dogodili na Borongajskoj cesti te Ulici Donje Svetice

U razmaku od sedam sati jučer na području zagrebačke Peščenice dvije su osobe brutalno pretučene.

Prvo se na meti trojice nepoznatih agresivaca našao 37-godišnji muškarac dok se nalazio na svome radnom mjestu u prostoriji za otkup ambalaže u sklopu trgovine.

Bilo je to oko 12:40 sati kada su trojica nepoznatih počinitelja ušla u navedeni prostor trgovine u Ulici Donje Svetice. Napali su zaposlenika i teško ga ozlijedili. Na mjesto događaja je stigla policija, ali i Hitna pomoć koja je pretučenog čovjeka odvezla u KB Dubrava na sanaciju ozljeda.

Drugi napad dogodio se oko 19 sati, pak, u ugostiteljskom objektu na Borongajskoj cesti. Iz zagrebačke policije kažu da je u sukobu više osoba ozlijeđen 32-godišnjak te da mu je liječnička pomoć pružena u KB Sveti Duh.

U oba slučaja su kriminalistička istraživanja u tijeku kako bi se utvrdile točne okolnosti koje su dovele do sukoba, a s obzirom na to da su oba muškarca zadobila teške tjelesne ozljede, prijave protiv počinitelja će najvjerojatnije ići u tom pravcu.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. prosinac 2025 18:37